Звільнитися від раціональності в знаменнику: 9/7-√3


Ответы на вопрос

Отвечает Ivanov Ilya.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

фото


Отвечает Книшик Тетяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9/7-√3=9*√3/7-√3*√3=9√3/7-3=
=9√3/4