Знайдіть число, якщо 20% цього числа 1 1/5


Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 1/5 = 6/5  =  1,2

20 % = 1,2

100 % = 6