Із вершини В рівнобедреного трикутника АВС (АВ=ВС) до його площини проведено перпендикуляр ВМ.

Точка К – середина АС. Знайдіть довжину відрізка МК, якщо відстань МС дорівнює 20 см, а ےСМК= 60о .

Ответы на вопрос

Отвечает Орехова Ангелика.

Відповідь:

10 см

Покрокове пояснення:

трикутник АВС, ВМ перпендикулярно площині АВС, кут СМК=60, МС=20, АК=КС, проводимо висоту ВК=медіані =бісектрисі, згідно теореми про 3 перпендикуляри МК перпендикулярно АС, кут МКС=90, трикутник МКС прямокутний, тоді кут МСК=90-кут СМК=90-60=30, МК=1/2МС=20/2=10