Діти садили кущі квітівв на клумбі. Оля посадила половину кущів Даринка - половину тих кощей що

залишилися Олег половину решти а Дмитрик посадив останні 20 кущів. скільки всього кущів посадили діти? СРОЧНО!!! ПОМОГИТЕ!!!! ДАЮ 15 БАЛЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Салтыков Семён.

Відповідь:

160дерев

Покрокове пояснення:

20+20=40

40+40=80

80+40+40=160