Відстань між селом та містом 78 км. Назустріч один одному вирушили велосипедист і мотоцикліст.

Швидкість велосипедиста 13 км/год, а мотоцикліста - удвічі більша. Через який час вони зустрінуться? пожалуйста помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Смородинка Вероника.

Ответ:

13×2=26 км/год швiдк мотоц.

26+13=39 км/ год швид. обох

78÷39 =2 год . вони зустрiнуться

шв велос.-13км/ год

шв. мотоц.-? у 2 р бiльше

Час-?

вiдстань- 78 км