Розв'яжи задачу. На 2 ДНI ДЛЯ 4 курок потрібно 960 г корму. Скільки грамів корму потрібно 1 КУРЦİ

на 5 днів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбенко Татьяна.

1)960÷4=240(г)-1 курці на 2 дні

2)240÷2=120(г)-1 курці на 1 день

3)120×5=600(г)-1 курці на 5 днів

Отвечает Курымбаев Бактияр.

Ответ:

600 грам 1 курці на 5 днів