10+(−3)+(−6)+6+(−4) = Поступово з'ясуй значення цього виразу. 1) Додавши додатні числа, отримаємо

; 2) Додавши всі від'ємні числа, отримаємо ; 3) Значенням виразу є .

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Аня.

Ответ:

додатні 16  від"ємні -13 відповідь 3

Пошаговое объяснение:

10+6=16

-3+(-6)+(-4)=-13

16-13=3