Розв'яжи рівняння: х * 92 - 223 = 513. Розв'яжи задачу: Сторона листа фанери квадратної форми 9

дм. Чому дорівнює 2\3 площі цього листа? Быстро

Ответы на вопрос

Отвечает Urenev Nikita.

Відповідь:

1)x*92-223=513\\x*92=736\\x=8

2)1.так як це квадрат, то S=9*9=81

   2. 81*2/3=54

Покрокове пояснення: