коротка умова задачі. Бригаді доручили відремонтувати ділянку дороги завдовжки 900 м. Скільки

метрів дороги бригада відремонтує, якщо виконає 8 %

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Никита.

Ответ:

72 м - це 8%

Пошаговое объяснение:

900 : 100 = 9

9*8 = 72

Отвечает Александрова Александра.

Привет лови ответ!

540м

Пошаговое объяснение:

900 м - 100%

9 м - 1%

1) 9 × 5 = 45 м

2) 9 × 27 = 243 м

3) 9 × 60 = 540 м