накресли квадрат периметр якого дорівнює периметр прямокутника зі сторонами 5 см і 3 см. Знайди

площу цього квадрата?​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Светлана.

Ответ:

перше треба знайти периметер прямокутника

Р=(5+3) х 2= 16 см

Отже Р квадрата = Р прямокутника = 16 см

у квадрати усі сторони рівні це значить що одна сторона квадрата = 16/4= 4 см

S(площа) квадрата = 4 х 4 = 16 см

Пошаговое объяснение:

Отвечает Копылова Софья.
S = 16 см^2
Ось правильна відповідь