Вкажіть, чи буде пропорцією рівність 4 : 0,5 = 16:2(СРОЧНО!)​


Ответы на вопрос

Отвечает Целиков Глеб.

Ответ:

1

Пошаговое объяснение:

 \frac{4}{0.5}  =  \frac{16}{2}  \\  \frac{4 \times 2}{0.5 \ \times  16}  =  \frac{8}{8}  = 1