4. Не виконуючи побудов, знайти координати точки перетину графікрівнянь 4x-y=29 i7x+2y=2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Будякова Анастасия.

4x - 29 = 1 - 3,5x

7,5x = 30

x = 30 / 7,5

x = 4

y = 4 * 4 - 29

y = -13

(4;-13)