Вертольоту потрібно було пролетіти 3 600 км. Три години вiн летiв iз швидкістю 245 км/год, а

потім 4 години із швидкістю 295 км/год. Скільки кілометрів йому залишилось пролетіти?

Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Виолетта.

Відповідь:

Шлях за 3 години  245*3=735км

Шлях за 4 години  295*4=1180км

залишилось пролетіти  3600-735-1180=1685км

Покрокове пояснення: