автомобіль їде зі швидкістю 80 км/год. Яку відстань йому ще залишилося проїхати через 3 години

їзди, якщо весь шлях становить 400 км? прошу помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фомин Александр.

Ответ:

160км

Пошаговое объяснение:

1) 80*3=240(км проехал за 3 часа езды)

2) 400-240=160(км осталось ехать)