Найбільший і найменший спільнийдільник і найменше спільне кратне чисел 48 і 56


Ответы на вопрос

Отвечает Сафонова Лиза.

Ответ:

48 2 (48 : 2 = 24)

24 2 (24 : 2 = 12)

12 2 (12 : 2 = 6)

6 2 (6 : 2 = 3)

3 3 (3 : 3 = 1)

1

56 2 (56 : 2 = 28)

28 2 (28 : 2 = 14)

14 2 (14 : 2 = 7)

7 7 (7 : 7 = 1)

1

56 = 2 · 2 · 2 · 7 = 23 · 7

НСК(48;56)=336

НСД(48;56)=8

Пошаговое объяснение:

надіюся допогла :3