Срочно з поясненням Сашко купив 5 квитків на атракціони за однаковою ціною, а Наталка —7 таких

квитків. Наталка заплатила на 70 грн більше. Скільки грошейзаплатила за квитки кожна дитина? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Силюкова Юля.

Ответ:

7-5=2

2квиткі це 70грн

1квиток 70:2=35грн

5квитків=35*5=175грн (Сашко)

7квитків=35*7=245грн(Наталя)

(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)