Спортсмен 2 год їхав на велосиперді зі швидкістю 14км /год, а 3 год зі швидкістю 16км /год .

Визначте відстань, яку подолав велосипедист

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьева Ника.

Ответ:

76 км

Пошаговое объяснение:

Використовуємо формулу відстанні S=t×v

1) 2×14=28 (км) подолав велосипедист за 2 години

2) 3×16=48 (км) подолав велосипедис за наступні 3 години

3) 28+48=76 (км) відстань, яку подолав велосипедист