За перший день роботи шкільного ярмарку було продано 340 зошитів, а наступних три дні продавали по

180 зошитів щодня. Скільки зошитів у середньому продавали за день?

Ответы на вопрос

Отвечает Камышова Вика.

Ответ:220з

Пошаговое объяснение:180×3=540 з. Продали за три дні

540+340=880з. Продали всього

880÷4=220з.