за перший день роботи шкільного ярмарку було продано349 зошитів, а наступних три дні продавали по

180 зошитів щодня. скільки зошитів у середньому продавали за день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гореленко Кристина.

Ответ:

222 зошита.

Пошаговое объяснение:

(349+3*180)/4=(349+540)/4=222,25 в середньому продавали.

222,25≈222 зошита в середньому продавали в день