1.знайдіть найбільший спільний дільник чисел 480 і 288 2.знайдіть найменше спільне кратне чисел

1)16 і 24 2)210 і 3503.доведить що числа 644 і 495 є взаємно простими4.замість зірочки в запису 35*12 поставити таку цифру, кратне три (розглянути всі можливі випадки)будь ласка, допоможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Шмураткина Надя.

Ответ:

1) 480|2 288|2

240|2 140|2

120|2 70|2

60|2 35|5

30|2 7|7

15|5 1|

3|3

1|

НСД(480, 288)- 2×2×2×5=40

2) 1. 16|2 24|2

8|2 12|2

4|2 6|2

2|2 3|3

1| 1|

НСК(16, 24)-2×2×2=8

2. 210|2 350|2×5

105|5 35|5

21|3 7|7

7|7 1|

1|

НСК(210, 350)- 2×5×7=70

3) 644|2 495|5

322|2 99|11

161|7 9|3

23|23 3|3

1| 1|

4) 1, 4, 7 .