перший квiтковий магазин продав 35 букетiв квiтiв за день, другий у 3 рази бiльше, нiж перший, а

третiй у 7 разiв меньше, нiж другий. скiльки всього квiтiв продали 3 магазини за день ? (срочно)​

Ответы на вопрос

Отвечает Нуракынова Альбина.

Ответ:

155 букетов

Пошаговое объяснение:

Второй магазин продал: 35 * 3 = 105 букетов

Третий магазин продал: 105/7 = 15 букетов

Тогда всего продали: 35 + 105 + 15 = 140 + 15 = 155 букетов