Одна сторона трикутника у 3 рази більша від другої, а третя сторона менша за першу на 5 см.

Периметр трикутника 25 см. Знайти сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Бобрик Артем.

Пошаговое объяснение:

1 сторона ∆ = 3х см

2 сторона ∆ = х см

3 сторона ∆ = 3х - 5 см

Р ∆ = 25 см

3х + х + 3х - 5 = 25

7х - 5 = 25

7х = 25 + 5

7х = 30

х = 30 : 7

х = 30/7

х = 4 2/7

1 сторона ∆ = (3х) = 3 * 30/7 = 90/7 = 12 6/7 см

2 сторона ∆ = (х) = 4 2/7 см

3 сторона ∆ = (3х - 5) = 12 6/7 - 5 = 7 6/7 см

Р = 12 6/7 + 4 2/7 + 7 6/7 = 23 14/7 = 23 + 2 = 25 см