5. Одна сторона трикутника у 3 рази більша від другої, а третя сторона менша за першу на 5 см.

Периметр трикутника 25 см. Знайти сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Нехай І сторона трикутника дорівнює х

тоді ІІ сторона буде 3х, а третя сторона х-5

складемо рівняння:

3х+х+х-5=25

5х=25+5

5х=30

х=30/5=6(см) одна сторона трикутника

6*3-18 см- друга сторона трикутника

6-5=1 см- третя сторона трикутника