4*. За перший день турист подолав 34 % всього шляху, за другий день - 28%, а за третій день йому

залишилось пройти 13,3 км. Яка довжина всього шляху? Tho Y укерок Після того як з першого​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитов Султан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

третий день 100 % -34 % -28 % = 100 - 62 = 38 %

38 % = 13,3 км

1 % = 13,3/38 = 0,35 км

первый день: 34 % = 34*0,35 = 11,9 км

второй день: 28 % = 28 *0,35 = 9,8 км

11,9+9,8 +13,3 =21,7+13,3 =35 км - весь путь