Юрась спорудив 2 башти , по 4 цеглинки лего кожна , а тато спорудив 3 будинки по 8 цеглинок лего

кожний . У скільки разів більше цеглинок лего використав тато, ніж Юрась?

Ответы на вопрос

Отвечает Кайдарова Камилла.

Ответ:

у 3 рази більше

Пошаговое объяснение:

2*4=8 цеглинок використав юрась для 2 башт

3*8=24 цеглинки використав батько для 3х башт

24:8=3

відповідь:у 3 рази більше

Отвечает Чижов Ярослав.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

Юра збудував 2 башти, в кожній з них по 4 цеглини лего, тобто разом 4+4=8

У тата 3 башти по 8 цеглин, тобто разом 8+8+8=24

Щоб дізнатися у скільки разів більше цеглин лего, потрібно 24÷8=3

Відповідь: у 3 рази більше