CРОЧНО 65 БАЛЛОВ 1. 7x - |2x+12| при x = -4 2. 5x - 3 * | -2x -8 | - 3 при x = -1 3. |10x + 1| +

|4x + 3| - 12 при x = -3 4. |6x - 11| + |2x - 8| - 41 при x = -7 5. |11 - 6x| -2 |x| при x = -2.5 6. 2y - 5 * |3 - x| при x = -4 y = -11

Ответы на вопрос

Отвечает Руткевич Анжела.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. x=-4, отже підставимо х: -28 - І-8+12І = -28 - 4 = -32

2. x = -1, отже підставимо х: -5 - 3 І6-8І -3 = -5 - 6 - 3 = -14

3. x = -3, отже підставимо х: І-30+1І + І-12+3І = 29 + 9 = 38

4. x = -7, отже підставимо х: І-42-11І + І-14-8І-41 = 53 + 22 - 41 = 34

5. x = -2,5, отже підставимо х: І11-15І - 2 І-2,5І = 4 - 5 = -1

6. х=-4, у = -11, отже підставимо х,у:-22 - 5 І3+4І = -22 - 35 = -57