185. У фермера були кури, качки й гуси. Разом 120 птахів. Кури ста- новили половину всіх птахів, а

гуси - третину курей. Скільки качок було у фермера?

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Дарья.

Ответ:

40качок

Пошаговое объяснение:

120÷2=60 курей

60÷3=20 гусей

120-60-20=40 качок

Отвечает Белка Егор.

Ответ:

Качок було:40

Пошаговое объяснение: