довжина відрізка AB дорівнює 25 см на ньому позначено точку С. Знайти довжину відрізка СВ, якщо

довжина відрізка AC дорівнює 15 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Семакин Матвей.

Ответ:

CB = 10 см

Пошаговое объяснение:

AB = 25 см (весь відрізок)
AC = 15 см (частина перед CB)
CB = AB-AC = 25см - 15см = 10 см (CB це весь відрізок без частини AC)


Отвечает Голышкова Анастасия.

Ответ:

15 см

Пошаговое объяснение:

Нехай AB - 2x, BC - 3х, тоді отримуємо

рівняння

2x+3x= 25

5x=25

x=5

Отже AB = 2*5 = 10 см, а ВС = 3*5 = 15 CM

Більша частина ВС