Установить чи є взаємні прописи числа 644 і 495


Ответы на вопрос

Отвечает Оськин Влад.

Відповідь:

644 = (2*2)*7*23;  495 = (3*3)*5*11

НСД (644;495) = 1 - найбільший спільний дільник
так, вони є взаємно прості