Допоможіть розв'язати задачу: на зупинці з автобуса вийшло 9 пасажирів, а зайшло - 12,після чого в

автобусі стало 52 пасажири. Скільки пасажирів було в автобусі до зупинки. Срооооооочнооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Чувакорзина Влада.

Ответ:

В автобусі до зупинки було 49 пасажирів

Пошаговое объяснение:

Розв'язання:

1)12-9=3-(кількість людей на скільки більше стало в автобусі після зупинки)

2)52-3=49-(кількість людей що було в автобусі до зупинки)