Периметр прямокутника дорівнює 15,6 дм, одна з його сторін на 2,8 дм більша за другу. Знайти

сторони прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Сивков Кирилл.

Ответ:

5.3 дм і 2.5 дм

Пошаговое объяснение:

(х+х+2.8)*2=15.6(дм)

2х+2.8=7.8

2х=7.8-2.8

2х=5

х=2.5

2.5+2.8=5.3