Записати розв'язання двома способами.Для приготування обіду використали 16кг.картоплі,а моркви на

10кг менше.Скільки всього кг.овочів пішло на приготування обіду?

Ответы на вопрос

Отвечает Солярова Дарья.
1)16-10=6(кг)-морква
2)6+16=22 (кг)
2 варіант розв‘язання
Відомо що використано 22 кг для приготування обіду
також відомо що витратили 6 кг моркви
маємо:
1) 22-6=16 (кг) картопля