Запишіть по 3 правильних дроби відповідно до умови. більші ніж дріб 3/5 менше ніж дріб 3/4


Ответы на вопрос

Отвечает Большакова Мария.

Відповідь:

13/20

14/20

25/40

Покрокове пояснення:

3/5=12/20=24/40

3/4=15/20=30/40