Периметр прямокутника ABCD дорівнює 36см. Знайдіть суму довжини діогоналей чотирикутника, вершинами

якою є сиридина сторін прямокутника ABCD ответьте пж даю все свои балы ​

Ответы на вопрос

Отвечает Онласынбек Ерасыл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Р=2(АВ+АД); АВ+АД=Р/2

А₁С₁=АВ; В₁Д₁=АД - діаголані прямокутника А₁В₁С₁Д₁

А₁С₁+В₁Д₁=АВ+АД=Р/2=36/2=18 см