Спростіть вираз і обчисліть його значення 33а-6а-7а, якщо а=549​


Ответы на вопрос

Отвечает Galkina Karina.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

549 ( 33-6-7) = 549* 20 = 500*20 +49*20 = 10 000 + 50*20 -20 =

= 11 000-20 = 10980

Отвечает Сергеев Ваня.
33а-6а-7а=20а,
а=549; 20•549=10980.
якщо не важко, відмітьте відповідь як найкращу.