Маса однієї груші й двох яблук разом 0,42 кг, а маса одного яблука й двох груш — 0,39 кг. Яка маса

однієї груші й одного яблука?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дяденчук Діма.

Відповідь:

0,15кг ; 0,12кг

Покрокове пояснення:

За умовою:

1гр +2яб = 0,42

2гр +1яб = 0,39 ( додаємо ці два вирази)

3гр +3яб = 0, 81

1гр +1яб = 0,27  (0,81:3) віднімаємо це вираз від 1гр+2яб = 0.42

1яб = 0,15кг - одне яблуко

1гр +0,15 =0,27

1гр = 0,27 - 0,15= 0,12кг - одна груша

Отвечает Дьяченко Кристина.

Пошаговое объяснение:

Масса 1 груши = х кг

Масса 1 яблока = у кг

х + 2у = 0,42 | * -2

2х + у = 0,39

-2х - 4у = -0,84

2х + у = 0,39

-3у = -0,45

2х + у = 0,39

1)

-3у = -0,45

у = -0,45 : (-3)

у = 0,15

2)

2х + у = 0,39

2х + 0,15 = 0,39

2х = 0,39 - 0,15

2х = 0,24

х = 0,24 : 2

х = 0,12

Масса 1 груши = (х) = 0,12 г

Масса 1 яблока = (у) = 0,15 г