У маленьку коробку вміщієтся 12 фломастерів, а у велику 20. Яку найменшу кількість фломастерів

можна запакувати тільки в маленькі й тільки у великі коробки? Розклазти на прості множники 12=_____ розкласти на прості множники 20=_____ НСК(12,20)=___

Ответы на вопрос

Отвечает Простяк Кристиан.

Ответ:

60

Пошаговое объяснение:

12|2 20|2

6|2 10|2

3|3 5|5

1| 1|

НСК(12,20)=2×2×5×3=20×3=60

( це дія ділиння [ | ] )