664. To'g'ri to'rtburchak shaklidagi tomorqaning eni 60 m, bo'yi 70 m. Uning yuzini toping va arda


Ответы на вопрос

Отвечает Сидельникова Алена.

Ответ:

1dm=10sm 64dm=640sm

Yechish:640-(18•2)=640-36=614

614:2=307

Javob:307sm