У саду росте -50 дерев,з них 3/5 яблуні.Скільки яблунь росте в саду???СРОЧНО!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Kyzmuch Yana.

Ответ:

30 яблунь

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти кількість яблунь у саду треба знайти ³/₅ від всіх дерев:

50 - ³/₅ = 50/5 * 3 = 30

Если не сложно отметь как лучший ответ

Отвечает Тирунов Ярослав.

Ответ:

30 яблунь

Пошаговое объяснение:

Всього - 50 дерев

Яблунь - 3/5 від всіх дерев

Щоб знайти кількість яблунь у саду, треба знайти 3/5 від всіх дерев, тобто від 50.

Щоб знайти 3/5 від 50, треба 50 поділити на 5 та помножити на 3.

1) 50 : 5 × 3 = 10 × 3 = 30(дерев) - яблунь;

Відповідь: 30 яблунь.