Спростіть вираз а+/-5 ib=-9. 3 i знайдіть його значення при a=-2 1/4 i b=-9 помогите срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Ангелина.

Ответ:

снизу

Пошаговое объяснение:

Щоб спростити вираз a+/-5ib=-9/3, ми можемо почати з множення обох частин на 3, щоб позбутися дробу:

3(a+/-5ib) = -9

Розгорнувши ліву частину, розподіливши 3, отримаємо:

3a +/- 15ib = -9

Тепер ми можемо підставити a = -2 1/4 і b = -9 у рівняння та спростити:

3(-2\frac{1}{4}) \pm 15(-9)i = -9

-6\frac{3}{4} \pm (-135)i = -9

Розділивши дійсну і уявну частини, отримаємо два рівняння:

-6\frac{3}{4} = -9 (дійсна частина)

\pm(-135)i = 0 (уявна частина)

Дійсна частина дає нам протиріччя, тому немає розв’язку, який задовольняв би рівняння. Іншими словами, немає значення a+/-5ib, яке могло б дорівнювати -9/3, коли a=-2 1/4 і b=-9.