Сторони прямокутника 7 см і 5 см. Обчисліть площу квадрата, якщо його периметр дорівнює периметру

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Парапетов Карл.

Ответ:

(7 + 5)*2=24см периметр прямокутника

24:4(чотири сторони квадрату) = 6см одна сторона квадрату

6*6=36(щоб знайти площу треба длину помножити на ширину)

Відміть мою відповідь як кращу)