Довжина кола дорівнює 628 см Знайдіть площу круга обмеженого цим колом


Ответы на вопрос

Отвечает Артемьева Полина.

Відповідь:

31400 см2

Покрокове пояснення:

L=2πR; R=L/2π=628/6,28=100 (см)

S=πR^{2}=3,14*100^{2}=31400 (см2)