ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА З ДОДАВАННЯМ МІШАНИХ ЧИСЕЛ !!! 1) 1 7/9 + 2 5/6= 2) 2 5/16+1 7/18= 3) 5

7/12+3 5/8 = Дам 20 балів!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Tourguenieva Aalis.

Ответ:

1 7/9 + 2 5/6 =

1 7/9 = (9 + 7)/9 = 16/9

2 5/6 = (2x6 + 5)/6 = 17/6

16/9 + 17/6 = (96 + 153)/54 = 249/54

249/54 = 4 45/54 = 4 5/6

Отже, 1 7/9 + 2 5/6 = 4 5/6.

2 5/16 + 1 7/18 =

2 5/16 = (2x16 + 5)/16 = 37/16

1 7/18 = (1x18 + 7)/18 = 25/18

37/16 + 25/18 = (37x9 + 25x16)/(16x18) = 873/288

873/288 = 3 201/288

Отже, 2 5/16 + 1 7/18 = 3 201/288.

5 7/12 + 3 5/8 =

5 7/12 = (5x12 + 7)/12 = 67/12

3 5/8 = (3x8 + 5)/8 = 29/8

67/12 + 29/8 = (67x2 + 29x3)/(12x4) = 797/96

797/96 = 8 29/96

Отже, 5 7/12 + 3 5/8 = 8 29/96.

Пошаговое объяснение: