Знайдіть масу мармурового бруска з розмірами 2см, 2дм, 100мм, якщо маса 1 дм3 мармуру дорівнює

2700г. Скінофрових чисел можна записати за допомогою шифр 3.4.5 i 6

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Ответ:

1080г

Пошаговое объяснение:

2 см = 0,2 дм

100 мм = 1 дм

а = 2 см = 0,2 дм

в = 2 дм

с = 100 мм = 1 дм

V = a * в * с

V = 0,2 * 2 * 1 = 0,4 дм³ - объем бруска

1 дм³ = 2700 г

0,4 дм³ = 0,4 * 2700 = 1080 г - масса бруска