Перетвори іменовані числа 30 м/хв.=..м/год 60 км/год.=. ..м/год=...м/хв


Ответы на вопрос

Отвечает Вишня Оля.

Відповідь: 1800 м/год

Покрокове пояснення:

30м/хв = 30*60 (множимо на 60 - кількість хвилин у годині)=1800 м/год

60 км/год=60000м/год (множимо на 100 -це кількість метрів у км) =1000м/хв (тут ділимо на 60 хв у годині)