Обчисли 2/3+(-7/8)+5/6+(-7/12)​


Ответы на вопрос

Отвечает Невидимов Иван.

Щоб обчислити вираз, потрібно скласти всі дроби з однаковими знаменниками і додати чисельники:

2/3 + (-7/8) + 5/6 + (-7/12)

Знаменниками усіх дробів буде 24, тому що 24 є найменшим спільним кратним для 3, 8, 6 і 12.

Перетворимо кожен дріб, щоб його знаменник дорівнював 24:

2/3 = (2/3) * (8/8) = 16/24

(-7/8) = (-7/8) * (3/3) = (-21/24)

5/6 = (5/6) * (4/4) = 20/24

(-7/12) = (-7/12) * (2/2) = (-14/24)

Підставимо ці значення у вираз і додамо чисельники:

16/24 + (-21/24) + 20/24 + (-14/24) = 1/24

Отже, сума заданих дробів дорівнює 1/24.