Знайдіть коефіцієнт: 3a • 373b • (-11c)


Ответы на вопрос

Отвечает Бавыкина Ангелина.

Пошаговое объяснение:

3a • 373b • (-11c) - це члени дробу. Дроб записуємо: 3a • 373b • (-11c) / 3 • -11, де 3 • -11 - це знаменник. Тобто, шукаємо коефіцієнти a, b, c до членів...

Запитання Знайдіть коефіцієнт: 3a • 373b • (-11c) Конечно, не суттєво, чи написаний коефіцієнт розрядком, або чиселком, але за даними умовими я вважаю, що записаний коефіцієнт розрядком. Коефіцієнт це число, або знак, що може бути представлений розрядком, або буквою, яка представляє числовий код. Знаходження...

Айдінгер-метод, математика, фізика Складіть програму для моделювання поведінки точкового заряду, що рухається у звичайному магнітному полі. Проекція поточної величини швидкості (х і у) на осі x і y повинна змінюватися при кожному інтервалі в...

Математика, алгебра Розв'яжіть рівняння: (x+1)/x+1/x=2 Нехай x+1=m та обчислимо m. Отримаємо, що m=2+1/x, підставимо m вихідне рівняння, отримаємо 2+1/x+1/(2+1/x)=2, звідси отримаємо 2x**2+x=2, далі 2x* *2+2x=2x**2+x+2x і віднімемо загальний множник, отримаємо 2