Розмістити числа 34; 2/3; -0.12; -4; 0; -1 4/5; 2.5; -1073; 0.01 в порядку спадання


Ответы на вопрос

Отвечает Gevorgyan Van.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Негативні цілі числа це цілі числа зі знаком «мінус». Вони завжди менші за нуль.

34  2.5   2/3    0.01     0    -0.12   -1 4/5     -4      -1073;

****
2/3=0,67
-1 4/5= -9/5 = -1,8