7. Розвини задачу На трьох полицях 265 тарілок. На першій помині на 5 тарілок більше, ніж на

другій, а на другій - на 13 тарілек більше, ніжі на третій. Скільки тарілок на кожній полящі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зенков Александр.

Пошаговое объяснение:

3 полка = х тарелок

2 полка = х + 13 тарелок

1 полка = х + 13 + 5 = х + 18 тарелок

Всего = 265 тарелок

х + х + 13 + х + 18 = 265

3х + 31 = 265

3х = 265 - 31

3х = 234

х = 234 : 3

х = 78

1 полка = (х + 18) = 78 + 18 = 96 тарелок

2 полка = (х + 13) = 78 + 13 = 91 тарелка

3 полка = (х) = 78 тарелок

96 + 91 + 78 = 265