Скільки теплиць завдовжки 20 м і завширшки 5 м можна розмістити на ділянці землi площею 2 га (від-

станню між теплицями знехтувати)? СРОЧНО,ДАМ 50 БАЛОВ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гильманов Тимур.

1) 20×5=100(м2) -площа теплиці

2) 20000÷100=200(т.) -теплиць можна розмістити

Відповідь:200 теплиць

Отвечает Костюк Лізочка.

Ответ:

200 теплиц

Пошаговое объяснение:

1 га = 10 000 м²

2 га = 2 * 10000 = 20 000 м²

1) 20 * 5 = 100 (м²) - площадь 1 теплицы

2) 20000 : 100 = 200 (теплиц) - можно разместить на участке